BIOrę - SKLEP ZERO WASTE W POZNANIU

POZNAJCIE NAS!

 

Jesteśmy jedynym w Poznaniu i jednym z pierwszych w Polsce sklepem z żywnością sprzedawaną na wagę bez opakowań. Chociaż stawiamy głównie na certyfikowaną żywność ekologiczną, to oferujemy również produkty wysokiej jakości bez certyfikatów, jednak od sprawdzonych dostawców. Działamy w duchu ZEROWASTE, czyli ograniczamy ilość wytwarzanych śmieci poprzez pominięcie jednostkowych opakowań, etykiet oraz plastikowych reklamówek.

Chcemy, żebyśmy wszyscy zaczęli dostrzegać wpływ codziennych decyzji zakupowych na jakość życia na naszej planecie, na jej kondycję i stan, w jakim zostawiamy ją przyszłym pokoleniom. Życie bez odpadów można zacząć chociażby od rezygnacji z foliówek, a następnie od wybierania produktów w ich czystej, naturalnej postaci, a nie opakowanych w niepotrzebny plastik. Produktów wysokiej jakości, wytwarzanych w zgodzie z naturą. Ponadto propagując ideę ZEROWASTE, proponujemy Wam produkty codziennego użytku, które są przyjazne dla środowiska – wielorazowe i biodegradowalne.

JAK JEST U NAS?

obraz1
EKOLOGICZNIE

Zdecydowana większość naszych produktów to żywność certyfikowana, pozostałe produkty pochodzą zawsze ze sprawdzonych źródeł

obraz2
CO DO GRAMA

Możesz kupić dokładnie tyle, ile potrzebujesz. Żeby spróbować nowości, żeby nie wyrzucić nadmiaru. To Ty decydujesz.

obraz3
BIODEGRADOWALNIE

Nie masz własnego opakowania albo kupujesz przez internet? Otrzymasz od nas papierową torebkę albo słoik. Zero plastiku!

obraz4
EKONOMICZNIE

Wydajesz mniej, ponieważ kupujesz tyle, ile potrzebujesz,
a dodatkowo nie płacisz za kolorowe i plastikowe opakowanie.

WSPÓŁPRACA ZERO WASTE

Naszą misją jest szerzenie idei Zero Waste. Jeśli tak jak my cenisz sobie życie i pracę w duchy ograniczania produkcji odpadów i ważne jest dla Ciebie to,
w jakim świecie żyjemy i tak jak my uważasz, że każdy może, w swoim codziennym działaniu, zrobić coś dobrego dla środowiska, zapraszamy do współpracy.
Współpracujemy z restauracjami, szkołami, klubami fitness, blogerami i jesteśmy otwarte na nowe propozycje i pomysły.  

  • Omega Szkoła
  • Dobre Zielsko
  • My Zdrowi
  • Ze zdrowiem mi do smaku
  • Schlosser